Перша команда

Ciara Strider in Diversity

Перша команда.

Найперша команда, до якої потрібно привчити вашого цуценя американського стаффордширського тер'єра - це його кличка.

Так Так. Ви все правильно прочитали. Безперечно те, що добре вивчена кличка інстинктивно заміняє команду «До мене» і щеня прибіжить до вас. Хіба не це ваша мета?

Навчати цій команді потрібно весь час і всюди: під час прогулянки (щеня повинен бути на повідку), під час годування, під час ігор і забав з цуценям.

Навчання проходить так. Потрібно дати корм своєму амстаффу, назвати кличку щеняти і покликати цуценя до себе. Коли цуценя підбіжить до Вас, потрібно приголубити і підбадьорити його, дати ласощі, повторити кличку, і знову дати смаколик. Потім ще раз знову похвалити свого вихованця словами «Добре» або «Так» або «Молодець» (на ваш вибір), погладити його і запропонувати йому погратися.

Також, не потрібно відразу наполягати і вимагати від цуценяти, щоб він підбігав до вас і сідав, якщо він сам так не робить. Адже ваше першорядне завдання полягає в тому, щоб щеня підійшов до вас. А щоб він підходив до вас і сідав це наступний етап і абсолютно нова історія. Підбадьорюйте і хваліть цуценя кожен раз, коли він до вас підходить. Ніколи не карайте вашого цуценя, якщо він підходить до вас, коли ви називаєте його кличку. Якщо щеня загрався або відволікся і не відразу слухається Вас, повторіть кличку голосніше і чіткіше, щоб щеня почув і підбіг до вас, і відразу ж дайте йому ласощі і похваліть.

Не потрібно дуже часто давати вашому цуценяті однакові команди, дайте йому трошки відпочити і попустувати з ним.

Команда «Місце»

Також потрібно з першого дня в вашому домі знайомити цуценя амстаффа з командою «Місце». Коли ви принесете вашого цуценя додому, вже має бути готове для нього місце. Про те, яким має бути місце для цуценяти читайте в наступній статті. Покладіть туди цуценя, дайте йому команду «Місце», погладжуйте цуценя і зафіксуйте його в цьому положенні. Можна дати трохи корму. Коли щеня зрозумів вас і залишився лежати на своїй подстілочці, повторіть команду «Місце» і неодмінно заохотьте його ласощами.

© Тетяна Лазько, співвласник розплідника АСТ "Strider in Diversity"

Читати більше статей в нашому блозі

Читати ще статті

Каталог цуценят

Попередній запис на цуценя

Повернутися на головну

31 Марта 2020, Вт