Виберіть вашого майбутнього цуценя

Щенок № 34 Wayne Strider in Diversity Щенок № 34 Wayne Strider in Diversity
Щенок № 32 Winner Strider in Diversity Щенок № 32 Winner Strider in Diversity
Щенок № 31 Wagner Strider in Diversity Щенок № 31 Wagner Strider in Diversity
Щенок № 30 William Strider in Diversity Щенок № 30 William Strider in Diversity

Чому ми?

 • Ми - команда однодумців, яку об'єднує любов до породи Американський стаффордширський тер'єр.
 • Власник розплідника і його керівник Олексій Лазько, сертифікований заводчик-кінолог об'єднав навколо себе професіоналів та поціновувачів породи для того, щоб, займаючись племінним розведенням амстаффів, втілювати в своїх цуценятах три найбільші цінності породи: анатомію, темперамент, інтелект.
 • Ми зібрали справжнє сузір'я виробників, букет ліній, найцінніший генетичний матеріал з найстаріших і легендарних розплідників Європи і Америки.
 • У нас живуть і використовуються в розведенні діти і внуки великих чемпіонів - легендарних американських стаффордширських тер'єрів з розплідників зі світовим ім'ям: Sindelar (США), Tipit z Hanky ​​(Чехія), De Paco XZ Am Stafs ( Італія), Cans Juansa (Іспанія).
 • Наша мета - продовжити традицію розведення собак, засновану на старих лініях: Руффіан (Ruffian), Екс-Перт (X-Pert), Крусайдер (Crusader), Такома (Тасоmа), Геллент (Gallant) і Ролл (Roll), і донести ці лінії якомога ширшому колу зацікавлених і фанатів породи.
 • Ми ретельно і заздалегідь плануємо кожну комбінацію, що дозволяє нам бути впевненими в породних якостях наших майбутніх цуценят.
 • Всі наші виробники мають генетичні тести по здоров'ю і проходять ретельний відбір для подальшого розведення. Ця вибірковість дозволяє нам виробляти здорових і красивих собак, з прекрасним інтелектом, міцною психікою і породним темпераментом.
 • Для нас дуже важлива гармонія спільного проживання людини і собаки. Тому ми ретельно готуємо наших цуценят, їдучи в свої нові родини, наші цуценята вже мають основи слухняності і соціалізації.
 • Коли народжується цуценя, десь є для нього господар. Поспішайте, можливо ваше цуценя вже чекає на вас!

Статті

Стадии развития американского стаффордширского терьера

Существует Теория стадий развития собаки (М.МакфейлГ.Шюлер). В статье мы приведем краткое изложение ее положений на примере развития американского стаффордширского терьера

Если щенок стаффордширского терьера грызет

В статье мы рассмотрим причины почему щенок стаффордширского терьера грызет и что с этим делать

Щенок стафф или взрослая собака?

В этой статье мы сравниваем два варианта - кого лучше покупать - щенка стаффордширского терьера или взрослую собаку.

Ми дуже вдячні нашим власникам за ту працю, що вони вкладають в своїх вихованців! Ми знаємо скільки часу, сил і ресурсів потрібно вкласти, щоб отримати вихованого і комфортного американського стаффордширського тер'єра. Але воно того варте! Тому:

 • Ми завжди ПОРУЧ
 • Ми не намагаємося, а допомагаємо
 • Ми не обіцяємо, а робимо
 • Ми не зникаємо, а простягаємо руку
 • Руку допомоги і дружби

Допоможемо, підтримаємо, підкажемо!

Відповімо на всі ваші запитання за телефоном +380503202517 або в електронному листі striderindiversity@gmail.com

Відгуки

Нижче представлені відгуки про розплідник від власників наших цуценят!

Marcellus Strider In Diversity (Симба)
12/10/17, Отец –Спартак, Мать – Зива

Коли ми вирішили взяти собаку, то трохи побоювалися такої серйозної породи як амстафф. З цього, до вибору розплідника поставилися дуже серйозно. Адже гени у собаки-це дуже важливий фактор. Досвідчений кінолог, якому ми дуже довіряємо, підтвердила цю інформацію і порадила звернутися в розплідник Strider In Diversity. Вона займалася практично всіма собаками цього заводчика і добре знає, що вони все адекватні, добрі, обожнюють дітей, легко піддаються дресируванню.
Народилися наші цуценята 12/10/17. У посліді нас народилося троє-хлопчисько і дві дівчини. Вибрав нас хлопчисько, хоча ми планували взяти дівчину так як вдома один пес вже був (7-річний вельш тер'єр Тед). Всі мої побоювання не виправдалися. З першого дня Марцел прийняв Теда за кращого друга і ватажка, почав у нього швидко всьому вчитися. Характер у амстаффа виявився на стільки добрим і нехитрим, що треба було зовсім не багато тренувань, щоб він вивчив всі команди, що можна що не можна і правила поведінки в будинку. Він швидко привчився до свого місця в клітці і до сих пір, коли ми йдемо, він сам туди йде і дожитися відпочивати. За весь час, ця собака не зробила жодної шкоди.
На вулиці у нас відразу ж організувалася компанія з абсолютно різних собак – наш Сімба, джек рассел, Швейцарська вівчарка і лабрадор, а так само інші собаки. Абсолютно з усіма Сімба чудово ладнає. Амстафф виявився одним з найбільш дружніх і комунікабельних як по відношенню до собак так і до людей, а особливо - до дітей.
Я дуже рада, що нам порадили саме цей розплідник. Я б раніше ніколи не подумала, що собака такого грізного вигляду може бути на стільки ніжною та м'якою в душі, бути для тебе кращим компаньйоном, спати з тобою до 12 годин і пропонувати не йти на вулицю коли там холодно, веселитися і сумувати, дуріти і тренуватися. Бути завжди поруч і любити тебе більше всього на світі. Ці собаки – це безмежна любов. Головне – зробити правильний вибір. Правильні гени – запорука успіху.

Читати далі